Uff, ti šolski predmeti

Spraševala: Monika M., 7. a

Kateri šolski predmet se ti zdi najtežji? Zakaj?

Meni se zdi najtežja angleščina, ker je ne razumem. Težko se mi zdi slušno razumevanje. Ko smo zamenjali učiteljico, je vse postalo še težje.

Miranda, 8. a

Najtežje mi gre slovenščina, saj je veliko snovi, ki jo hitro obravnavamo (predvsem pri književnosti). Težki so predvsem testi iz slovnice, ustno ocenjevanje pa mi kar gre. Verjetno bi mi šlo bolje, če bi več brala.

učenka, 7. b

Naravoslovje, ker moramo poznati veliko neznanih pojmov, je veliko snovi, učiteljica je stroga, sprašuje skoraj vsako uro.

Alex,  7. a

Fizika, ker ne vem, če bom to v življenju potrebovala. Učiteljica je kar stroga. Snovi sicer ni preveč, vendar mi ni všeč.

Leontina, 8. a

Angleščina, ker je ne razumem in učiteljica preveč sprašuje.

D., 4. b

Naravoslovje in tehnika, ker imamo preveč snovi. Predmet mi je sicer še kar všeč, ampak se moramo preveč učiti.

Julija, 4. a