OTROŠKA LIČKA MESECA GRUDNA V 2. A

Pripravila: Urška Macura

Mesec gruden je v 2. a prinesel adventno smrečico z ugankami, pravljicami, voščili in zgodbami za vsak dan, iskrive zamisli, napeto pričakovanje, še več ustvarjanja. Z izdelovanjem prazničnega plakata za oglasno desko, voščilnic – pravljičnih hišic za starše in okraševanjem učilnice so otroška lička dobila lepo rdečo barvo, v očeh žarijo iskrice.

Božičku so učenci napisali pismo. In to ne s prošnjo za darilo! Postavili so mu vprašanja, načrtovali dan z njim in igranje različnih iger. Kako bi bilo, če bi Božiček preživel z njimi en dan?

Med plesom, petjem, igranjem družabnih iger in grizljanjem sladkih dobrot so iz kock zgradili domišljijska kraljestva.

V pričakovanju prazničnih dni, Vam v letu 2024  voščimo polno čudežev, zdravja, povezanosti, uspeha, topline, mirnosti …  Srečno!